Hakkımızda - Kurumsal nakliye

Kurumsal Nakliye, firması 1990 yılından bu yana Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama, Ofis Taşımacılığı, Parça Eşya Taşımacılığı, Şehir içi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat, hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerimiz de uzman kadromuz ve profesyonel hizmetlerimiz ile hizmet veriyoruz. Verdiğimiz bütün hizmetlerimiz Sigortalı Garantilidir.  Kurumsal Nakliyat firması olarak İstanbul üzerinde hizmet sunmaktayız. İstanbul üzerinden Türkiye’nin her yerine hizmet sunan firmamız Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri ile sigortalı nakliyat, gerek parça eşya taşıma, gerek ise asansörlü taşımacılık üzerinde oldukça yoğun hizmetler sunuyor ve çalışmalarını’da bu minvakde ön plana çıkarmaya devam ediyor.

Geleneksel Hizmetleri en profesyonel dokunuşlar ile ön plana çıkaran sitemiz, sizler için çıkarılmayacak çözümler sunmak istiyor. Hem teknolojiyi ideal ölçülerde kullanıyor, hem de kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Zaman kaybetmeyin ve bu profesyonel detayları hep birlikte incelemeye devama edelim, Geleneksel eşya taşıma hizmetlerini en güncel yapılarımız ile İstanbul üzerinde sunmaya devam ediyoruz.

Sizin için ürettiğimiz, size dair ön plana çıkarttığımız her çalışmayı, her fırsatı ve estetik seçeneği, birkaç tıklama kadar kolay dokunuşlar ile ön plana çıkarıyoruz. İstanbul Nakliye firmaları arasından önemli biryere sahibiz ve bu yüzden her zaman güncel olmayı başarıyoruz. İstanbul üzerinden kurulan firmamız, Müşteri Memnuniyetini her zaman ön plana çıkarıyor ve bu sayede daha rahat, daha verimli bir çözüm sunmaya başlıyor. Bu tarz durumları kaçırmamak her zaman kaybetmemek için bizleri takip edin ve hemen bir telefon ile ulaşın. Çünkü firma olarak istanbul üzerinde pek çok konuda aktif çalışma yapıyoruz. Kurumsal Nakliyat olarak ön plana çıkarttığımız çalışmalarımız, sizi bekliyor.

  • Kurumsal Evden Eve Nakliyat
  • Profeyonel Evden Eve Nakliyat
  • Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Mizyonumuz

Kurumsal Nakliyat ile tanışan herkes taşımacılık çözümlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamaya çalışarak müşteri memnuniyetine bağlı başarmayı, üretmeyi hedefleyen çalışmaları ön görerek hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederiz. Müşterilerimize saygı ve bağlılık çerçevesinde her zaman işimizi en doğru şekilde yapmayı, gönülden sahiplanerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Firmamız sizlere her sunmuş olduğu taşımacılık hizmetleri kapsamında ne olarak söz verir, verdiğimiz sözleri eksiksiz olarak yerine getirmeyi tahahüt ederiz. Ülkemiz ve Dünya genelini kapsayan nakliyat hizmetlerinde her zaman kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı geliştirmeye gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizle her zaman dürüst, şeffaf, ve tutarlı, olarak davranır, güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya gayret gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Kurumsal Nakiyat Vizyonumuz Türkiye ve Yurt dışında nakliyat sektörü içerisindeki başarıyı bireysel ve kurumsal olarak sağlayacak hizmetlerin mimarı olmaktır. Nakliyat hizmeti tecrübe ve güvene bağlı olarak verilen bir hizmet olduğundan dolayı son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile sigortalı olarak Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz tavsiyelere ve nakliyat alanındaki ihtiyaçlara karşı güvenle bakabilmesi bakımında saygılı, duyarla, yenilikçi bir yapı ile Türkiye çapında herkes tarafından referans noktası olmayı amaçlayan bir firma olmaktır. Nakliyat sektöründeki sorumluluğumuzun farkına varıp, bugünden daha iyi bir yarın oluştumak, Tüm Türkiye genelinde cevresel etkinlikler, sosyal çalışmalar ve yapmış olduğumuz önemli yatırımlar ile iyileştirme sağlamaktayız.